Menu
Your Cart

Kargo Bilgilendirme

Siparişiniz sistemimize ulaştıktan sonra, faturalandırılması ve tarafımızdan kargoya veriliş süresi ortalama (1) iş günüdür. Çalıştığımız kargo firması normal şartlarda (1-3) gün içerisinde adresinize teslimatı yapmaktadır (olağanüstü hava&yol koşulları haricinde).

Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo takip bilgilendirmeniz kargo firması tarafından sms olarak sisteme girdiğiniz cep telefonunuza gönderilir. Aynı zamanda tarafımızdan da sistemimize girdiğiniz e-posta adresinize kargo bilgilendirmeniz otomatik olarak iletilecektir. Bu bilgilerle kargo firmasının web sayfasından kargo hareketlerinizi takip edebilirsiniz. Kargo takip numaranızın size ulaşmadığını düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo firmasının firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@dunyaksesuar.com mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde, paketinizin size teslimatının en kısa sürede tekrar yapılmasını sağlayacağız.